Hratelné role a frakce

Frakce

Na našem LARPu se zpravidla vyplatí být součástí nějaké frakce a to klidně i v případě, že to nemá význam pro děj. Náležitost k frakci Vám pomůže také dokreslit povahu Vaší postavy. Zde naleznete seznam frakcí, jež lze na aktuální akci hrát. To, pod jakou frakci se řadíte, neopoměňte prosím zapsat do registračního formuláře. Počty lidí u jednotlivých frakcí budeme poměrově navyšovat ve chvíli, kdy to bude potřeba. Co se týče hratelných ras na této akci, můžete hrát v podstatě cokoliv.

Souvršané (Obsazeno: 21/35)

To jsou vlastně všichni občané města. Počítá se mezi ně třeba i městský mág, řemeslníci všech druhů, bojovníci atd. Zkrátka všichni tvoři (ano, je jednou jaké rasy Vaše postava bude), kteří již nějakou dobu na Souvrší žijí. Ze statutu občanství samozřejmě budete také čerpat určité výhody. Například jsou občané osvobozeni od některých daní a mohou si na území města založit pole nebo sad.

Akonharův řád (Obsazeno: 5/8)

Nově vzniklá frakce na území Starého Terothu. Její členové jsou převážně lesní národy (myšleno lesní elfové, dryády, maiteni a garci). Snaží se o uznání jejich řádu za oficiální magickou lóži.

Cizinci (Obsazeno: 7/15)

To jsou všichni, kdo nejsou občané města. Mohou být rozličného původu a na Souvrší dorazili z různých pohnutek. Můžete být potulní bardi nebo žoldáci, co si přišli vydělat. Můžete samozřejmě také usilovat o občanství v tomto malebném městečku.

Postavy

Starosta (Obsazeno)

Je to nejvyšší funkcionář města, který se stará o jeho fungování. Sám sepsal mnoho městských zákonů.

Arcimág (Obsazeno)

To je zase nejvyšší magický hodnostář města. Byl povolán na Souvrší z vůle samotného Velekrále. Zvláštní je, že o něm nikdo do té doby neslyšel, ale špatný člověk to není, jeho práce městu jena jen prozpívá.

Kupec Skára (Obsazeno)

Tento muž je pro chod městečka nepostradatelný. Má spoustu kontaktů po celé Eternyji a díky tomu je schopný prodat a sehnat téměř cokoliv. Je to tudíž velká opora celé ekonomiky na Souvrší.

Krystof de Arkanville (obsazeno)

Mág vyslaný magickými lóžemi, aby dohlížel na Akonharův řád. Může si s sebou vzít až dva pomocníky.

Magistr (obsazeno)

Městský učenec. Všechno ví, všechno zná. Bude mít do začátku materiály ohledně historie města a celého území.

Bestiář

Pokud nám chcete pomoci s organizací nebo si nechcete moc zahrát, ale na akci byste rádi přijeli. Pak můžete přijet jako bestiář. To znamená vykonávat zvláštní úlohu a dělat úplně všechno. Od vykládání pravidel zmateným hráčům přes roznášení kytiček a kopání dolů až po hraní nemrtvých "creepů".